Posjet budućih prvaša

21.05.2015
U srijedu 20. svibnja 2015. godine, učenike i učenice naših prvih razreda posjetila su vesela i razigrana djeca Dječjeg vrtića Milana Sachsa u pratnji svojih teta i pedagoginje vrtića. Posjetila su nas djeca koja su školski obveznici i mnogi od njih će biti naši đaci. Radostan je to bio susret za male i velike u kojem su jedni dugima pokazali što znaju i što su naučili u vrtiću i školi, a u dijelu programa zajedno su otpjevali pjesmu o Slovima. Proslavili su jedan rođendan, pregledali đačke knjige i bilježnice, risali po školskoj ploči i shvatili da oni već mnogo znaju, znaju kako biti prijatelj, kao pomoći drugima, kako biti radosno i sretno dijete. U školskoj blagovaonici koju su na kraju posjetili i gdje su posluženi sokovima i bombonima odagnan je i svaki strah od škole. Igrom i pjesmom dočekali smo naše buduće đake, zaželjevši im što svakog dana živimo za naše učenike, da budu zadovoljna i sretna djeca!

Dobro nam došli đaci prvaci, radujemo se vašem dolasku!