Djeca zdravog osmijeha

07.11.2016

U okviru  provedbe Projekta za očuvanje zdravlja usne šupljine kod učenika prvih razreda osnovnih škola Grada Zagreba, danas su naše prve razrede posjetile studentice šeste godine Stomatološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, Kristina Crnić i Anika Černeka. U suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje obradile su temu Oralne higijene i važnosti održavanja pravilne higijene zuba i zubnog mesa. U iznimno zanimljivom, dobro pripremljenom interaktivnom predavanju i radionici učenici su stekli i ponovili osnovna znanja o načinu i pravilnom pranju zubića. Naši učenici zadivljeno su slušali buduće mlade liječnice i poželjeli da upravo one budu njihove stomatologinje.  Kao podsjetnik na današnje druženje sa budućim liječnicama, učenici su dobili na dar Kratki vodič za zdravlje zuba vašeg djeteta i četkicu za zube.

Hvala!

Više u galeriji slika.