Akcija darivanja

29.11.2016

I ove godine darujemo osmijeh!

Dragi  učenici, drage učenice,  roditelji i prijatelji škole!

Na sjednici Vijeća učenika održane 21. studenog 2016. godine,  jednoglasno je dogovorena tradicionalna humanitarna akcija Darujmo osmijeh  kojom i ove godine želimo razveseliti naše male prijatelje i njihove roditelje i uljepšati im Božićne blagdane.

Odlukom Vijeća učenika prikupljat ćemo za potrebe obitelji o kojima skrbi Caritas župe sv. Obitelji, Zagreb.

U ovo predblagdansko vrijeme prikupljat ćemo prehrambene proizvode: brašno, šećer, ulje, tjesteninu, rižu, konzerve i ostalo što ima duži rok trajanja.

Molimo vas da vaše darove donesete do petka,  2. prosinca 2016. godine, kako bi na vrijeme stigli u obitelji kojima su namijenjeni.

Draga djeco, dragi roditelji, zahvaljujemo se na vašim darovima, jer znamo da će oni unijeti radost u mnoge domove,  donijeti osmjeh na mnoga lica i učiniti dobrim ljudima još jedan Božić posebnim.

Neka i ovaj Božić bude blagdan ljubavi, dobrih djela i velike radosti.

Od srca hvala svima koji darujete !

Vijeće učenika OŠ Lovre pl. Matačića

Zagreb; 28. studenog  2016.