Natječaj za popunu radnog mjesta učitelja Engleskog jezika

Završeno 10.01.2019 - 18.01.2019

Joze Laurenčića bb

Zagreb, 10.01.2019.

Na temelju članka 30. Zakona o izmjenama i dopunama Zakona odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi   (NN 68/18)  ravnatelj Osnovne škole Lovre pl. Matačića raspisuje natječaj za popunu radnog mjesta:

UČITELJ ENGLESKOG JEZIKA  (m/ž) - 1 izvršitelj na neodređeno, nepuno radno vrijeme – 10 sati tjedno

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Uz prijavu kandidati trebaju dostaviti:
- zamolbu
- životopis
- domovnicu
- dokaz o stručnoj spremi
- uvjerenje od nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanje u osnovnoj i srednjoj školi ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja
- potvrdu o evidentiranom radnom stažu, elektronički zapis ili potvrdu o podatcima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
- dokaz o pravu prvenstva pri zapošljavanju (ukoliko se kandidat na to prvenstvo poziva, ne starije od 1 mjesec)
Priložene isprave dostavljaju se u neovjerenoj preslici uz obvezu izabranog kandidata da nakon izbora dostavi izvornike isprava.

Natječaj je otvoren osam dana od dana objave na web stranici škole.
Kandidati će biti obaviješteni o rezultatima natječaja u zakonskom roku na službenoj stranici škole.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta slati na adresu : OŠ Lovre pl. Matačića, Joze Laurenčića 1, 10000 Zagreb, s naznakom “za Natječaj”