Obavijesti - Arhiva

Mjesec: 01
Broj rezultata: 3

Protokoli o postupanju u slučaju potresa 29.01.2021

Objavljujemo protokole o postupanju u lučaju na stranicama škole. Protokole možete pročitati pod školskim propisima.

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE U 2. POLUGODIŠTU ŠK. GOD. 2020./2021. 14.01.2021

Poštovani roditelji i dragi učenici,

sukladno prijedlogu Ministarstva znanosti i obrazovanja ​odlučeno je da se nastava u osnovnim školama Grada Zagreba za učenike od 1. do 4. razreda odvija prema A modelu (u školi), a za učenike od 5. do 8. razreda prema C modelu (na daljinu).
O promjenama modela nastave bit ćete na vrijeme obaviješteni sukladno preporukama MZO-a.

Potaknuti čestim upitima roditelja o novim oštećenjima na zgradi škole uzrokovanih potresom koji se dogodio 29. 12. 2020. obavještavam vas da škola ponovo nije pretrpjela oštećenja te da je sigurna za prijem učenika i djelatnika, tj. da i dalje ima zelenu oznaku kojom se to potvrđuje.

Ravnatelj: Tomislav Milek, prof.

​Draga djeco, poštovani roditelji, 11.01.2021

Poliklinika za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba izradila je publikacije Djeca i obitelji prije, tijekom i nakon potresa  i Kako pomoći djeci da se oporave nakon potresa, sa ciljem pomoći i osnaživanju vaših obitelji. Publikacija je interaktivna pa se predlaže i aktivnost  s djecom.