Obavijesti - Arhiva

Broj rezultata: 5

Veliko hvala! 31.12.2020

kliknite za detalje..
30. prosinca 2020. provedena je akcija u svrhu pomoći nastradalima u potresu koji je pogodio Sisak, Petrinju, Glinu i okolna mjesta. Skupljeno je na desetke kila brašna, šećera, ulja, vode, suhog voća, dječje hrane, mlijeka te raznih kozmetičkih proizvoda. Skupljena je i topla odjeća. Sve je sortirano i spakirao u kutije. Stanovnici Folnegovićeva naselja imaju veliko ❤️. Hvala svima.

ZAJEDNO U NEVOLJI - AKCIJA PRIKUPLJANJA POMOĆI STRADALIMA U POTRESU 29.12.2020

kliknite za detalje..
Poštovani sugrađani, dragi roditelji i prijatelji,

obavještavam Vas da će se u OŠ Lovre pl. Matačića, Laurenčićeva 1, 10000 Zagreb, u srijedu 30. 12. 2020. ​od 10 do 13 sati prikupljati pomoć stradalima u potresu.
Na slijedećoj poveznici je popis namirnica prema uputama Crvenog križa.

Ovu akciju provodimo u suradnji s Mjesnim odborom Folnegovićevo naselje, a prikupljenu pomoć ćemo predati Crvenom križu.

Unaprijed svima zahvaljujem!

S poštovanjem,

ravnatelj: Tomislav Milek

Božićna priredba 23.12.2020

kliknite za detalje..
Dragi učenici, roditelji i prijatelji škole,

I ove smo godine pandemiji usprkos i svim nedaćama sa kojima smo se susretali tijekom 2020. godine, organizirali online Božićnu priredbu. Tijekom mjeseca prosinca naši učenici su se pripremali za Božićne blagdane, ukrašavali svoje razrede i ispunili ih pjesmama i veselim osmjesima. Samo dio naših događanja možete vidjeti iz priloga koji smo vam pripremili prvi puta u ovom obliku. Zahvalni smo svim našim učiteljicama, učiteljima i profesorici glazbene kulture koja je pripremila i uredila ovu hvalevrijednu  Božićnu priredbu

Čestitka 23.12.2020

kliknite za detalje..
Sretan i radostan Božić i sretnu i dobrim zdravljem ispunjenu novu 2021. godinu žele vam učenici i djelatnici OŠ Lovre pl. Matačića

Održiva energetika i klimatske promjene“. 21.12.2020

kliknite za detalje..

U sklopu projekta „Moja učinkovita škola 6“, 16. prosinca 2020. godine, održano je predavanje za 7. razred OŠ Lovre pl. Matačića na temu „Održiva energetika i klimatske promjene“.