Obavijesti - Arhiva

Mjesec: 03
Broj rezultata: 6

ZABRANA KORIŠTENJA ŠKOLSKOG DVORIŠTA I IGRALIŠTA 21.03.2020

Poštovani sugrađani i draga djeco,

Od jučer ja na snazi potpuna zabrana korištenja dječjih, vrtičkih i školskih igrališta i dvorišta. Zbog toga je od jučer, temeljem odluke Gradskog ureda za obrazovanje, naše školsko dvorište i igralište zaključano te su na ogradu stavljene obavijesti o zabrani.

Molim sve da se ponašaju odgovorno i pridržavaju uputa Civilne zaštite i svih ureda Grada Zagreba te da NE ULAZE i NE KORISTE školsko dvorište i igralište.

Hvala!

Ravnatelj: Tomislav Milek

OBAVIJEST RODITELJIMA! 16.03.2020

Poštovani roditelji djece dorasle za upis u prvi razred u šk. god. 2020./2021.

Zbog preporuka i mjera Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja odgađaju se postupci kojim se utvrđuje psihofizičko stanje djece prije  upisa u prvi razred, sukladno Pravilniku o postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika, te sastavu stručnog povjerenstva ( N.N. 55/2011, N.N.67/2014)   i na snazi su mjere za smanjenje unosa bolesti u populaciju i jačanje nadzora nad širenjem koronavirusa (virus SARS-CoV-2/ COVID-19).

Školska liječnica, dr. Rančić Karabotić i stručno povjerenstvo škole neće zaprimati prijave za pregled djece, već će se ponašati sukladno preporukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske, ZZJZ i Ministarstva znanosti i obrazovanja, o čemu ćete biti obaviješteni na našoj web stranici.

OBAVIJEST O OBUSTAVI SVIH IZVANŠKOLSKIH AKTIVNOSTI 14.03.2020

Poštovani korisnici,

sukladno mjerama Stožera civilne zaštite i preporukama nadležnih institucija,
SVE izvanškolske aktivnosti u prostorima škole se obustavljaju DO DALJNJEGA!

Hvala na razumijevanju!

Ravnatelj: Tomislav Milek, prof.

VAŽNA OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE 13.03.2020

Dragi učenici i roditelji,

prema naputku Vlade RH, na dva tjedna se obustavlja nastava u  školama. Na web stranici škole, pod sekcijom "ZA UČENIKE" su objavljeni linkovi za virtualne učionice viših razreda (od 5. do 8.) koje su formirane u aplikaciji Yammer u sklopu platforme "Office 365 za škole".

Molim učenike i roditelje da, od ponedjeljka 16. ožujka 2020., pažljivo prate objave u virtualnim učionicama i na web stranicama škole.

Učenici nižih razreda i njihovi roditelji sve će upute dobivati putem formiranih razrednih grupa ili razrednih web stranica u dogovoru s učiteljicama.

VAŽNA OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE 13.03.2020

Poštovani roditelji i dragi učenici,

kako bi se pripremili za eventualnu organizaciju nastave na daljinu uz pomoć informacijske tehnologije molim vas da provjerite imate li svoje korisničke podatke odnosno AAI identitet na sljedećoj poveznici https://provjera.skole.hr.

U slučaju problema obratite se razredniku/razrednici koji će vas uputiti na administratora imenika.

VAŽNA OBAVIJEST RODITELJIMA!!! 12.03.2020

POŠTOVANI RODITELJI,

TEMELJEM UPUTA HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO I TRENUTNE SITUACIJE, OTKAZUJE SE RODITELJSKI SASTANAK ZA UPIS DJECE U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE.

SVE POTREBNE INFORMACIJE ĆEMO PRAVOVREMENO OBJAVITI NA WEB STRANICAMA ŠKOLE.

HVALA!

RAVNATELJ: TOMISLAV MILEK, prof.