Obavijesti - Arhiva

Broj rezultata: 7

Obavijest za roditelje učenika osmih razreda II. 24.04.2020

kliknite za detalje..
Na poveznici u prilogu možete vidjeti  virtualno predstavljanje srednjih škola, novi online sustav u kojem  možete dobiti sve informacije koje vas zanimaju o školi koju žele upisati vaša djeca

​Obavijest za roditelje učenika osmih razreda 24.04.2020

kliknite za detalje..
Budući da još nisu dostupne  informacije za učenike osmih razreda na portalu Upisi.hr za upis učenika u  šk. god 2020./2021., stručne suradnice škole i razrednice učenika osmih razreda redovito će informirati učenike o novim informacijama vezanim za upis u prvi razred srednje škole, na razrednim stranicama i u virtualnoj sobi pedagoginje na Yammeru, a vas roditelje na ovoj stranici za roditelje i putem razredne stranice, gdje komunicirate sa  razrednicama vaše djece.

​22. 4. Dan planete Zemlje 22.04.2020

Povodom obilježavanja Dana planete Zemlje pozivamo vas da posjetite našu malu galeriju. Prezentirat ćemo vam radove naših učenika na temu "PLASTIKA - posljedice zagađenja okoliša".

​Poštovani roditelji učenika od 1. - 4. razreda 21.04.2020

U prilogu vam dostavljam anketni upitnik kojim  mi pedagozi (Hrvatsko pedagogijsko društvo) želimo ispitati iskustva i doživljaje (s naglaskom na opterećenost) roditelja učenika razredne nastave nastavom na daljinu.
Pomoću odgovora roditelja možemo utjecati na unaprjeđenje trenutačne
nastavne prakse i steći nove spoznaje o odgojno-obrazovnom djelovanju u
kriznim situacijama. Upitnik je u potpunosti anoniman.

Obavijest roditeljima 20.04.2020

​Poštovani roditelji,

Vrijeme u kojem se nalazimo zbog pandemije korona  virusom COVID 19, svima predstavlja veliki izazov u ostvarivanju svih naših zadaća i uloga. Svi smo u potpunosti  morali promijeniti naše živote i načine rada i organizirati se sukladno preporukama Stožera civilne zaštite  Republike Hrvatske. Kako bismo vam pomogli  i olakšali snalaženje u školskim aktivnostima, ali i van njih, na stranici za roditelje objavljivat ćemo tekstove koji mogu biti od koristi vama i vašoj djeci.

Raspored za dane nadoknade 16.04.2020

Podsjećamo vas da, kao što je dogovoreno, nastava počinje danas 16. 4. 2020. rasporedom za 1. tjedan.

Subota, 18. 4. 2020. će se raditi prema rasporedu za PETAK, 2. TJEDAN!!!!

U ponedjeljak 20. 4. 2020. nastavljamo prema redovnom rasporedu za 1. tjedan.

PODSJETNIK 06.04.2020

Dragi učenici i poštovani roditelji,

bliži se blagdan Uskrsa koji povezujemo s proljetnim odmorom učenika pa vas podsjećam da, unatoč ovoj izvanrednoj situaciji, učenici imaju pravo na svoj, iako skraćeni, odmor.

PLAN NASTAVE:

1. Posljednji dan nastave prije Uskrsa je četvrtak 9. 4. 2020.
  2. Proljetni odmor učenika traje do srijede 15. 4. 2020.
Nastava počinje u četvrtak 16. 4. 2020., s time da je subota 18. 4. 2020. radna.

S poštovanjem!

Ravnatelj: Tomislav Milek, prof.