Humanitarna akcija - darujemo osmijeh!

02.12.2015

Na sjednici Vijeća učenika održane 1. prosinca 2015. godine,  jednoglasno je dogovorena tradicionalna humanitarna akcija Darujmo osmijeh  kojom i ove godine želimo razveseliti naše male prijatelje i njihove roditelje i uljepšati im Božićne blagdane.

Odlukom Vijeća učenika prikupljat ćemo za potrebe obitelji o kojima skrbi Caritas župe sv. Obitelji s područja Folnegovićevog naselja.

U ovo predblagdansko vrijeme prikupljat ćemo prehrambene proizvode: brašno, šećer, ulje, tjesteninu, rižu, konzerve i ostalo što ima duži rok trajanja, ali i  igračke,  slikovnice i knjige kojima se više ne služite ili ne igrate i želite ih darivati.

Vaši darovi mogu biti ukrasi za bor, stolnjaci, ubrusi, i ostali ukrasi za dom.

Molimo vas da vaše darove donesete do 15. prosinca, kako bi na vrijeme stigli podijeliti u obitelji kojima su namijenjeni.

Draga djeco, dragi roditelji, zahvaljujemo se na vašim darovima, jer znamo da će oni unijeti radost u mnoge domove,  donijeti osmjeh na mnoga lica i učiniti dobrim ljudima još jedan Božić posebnim.

Neka i ovaj Božić bude blagdan dobrote, ljubavi, mira i velike radosti.

Od srca hvala svima koji darujete !

Vijeće učenika OŠ Lovro pl. Matačić

Zagreb; 2. prosinac 2015.