Obavijest roditeljima

​Poštovani roditelji,

Vrijeme u kojem se nalazimo zbog pandemije korona  virusom COVID 19, svima predstavlja veliki izazov u ostvarivanju svih naših zadaća i uloga. Svi smo u potpunosti  morali promijeniti naše živote i načine rada i organizirati se sukladno preporukama Stožera civilne zaštite  Republike Hrvatske. Kako bismo vam pomogli  i olakšali snalaženje u školskim aktivnostima, ali i van njih, na stranici za roditelje objavljivat ćemo tekstove koji mogu biti od koristi vama i vašoj djeci.

Hvala na suradnji u ispunjavanju online upitnika, koji će nam pomoći da nastavu na daljinu učinimo dostupnijom svakom učeniku/ci. Kao i do sada za sva pitanja možete se obratiti vašim učiteljicama i razrednicima ili stručnim suradnicama, pedagoginji i logopedinji škole.