​Obavijest za roditelje učenika osmih razreda

24.04.2020

Budući da još nisu dostupne  informacije za učenike osmih razreda na portalu Upisi.hr za upis učenika u  šk. god 2020./2021., stručne suradnice škole i razrednice učenika osmih razreda redovito će informirati učenike o novim informacijama vezanim za upis u prvi razred srednje škole, na razrednim stranicama i u virtualnoj sobi pedagoginje na Yammeru, a vas roditelje na ovoj stranici za roditelje i putem razredne stranice, gdje komunicirate sa  razrednicama vaše djece.

Osim  stranice Upisi.hr preporučamo da pratite stranice: skole.hr; e-Usmjeravanje; srednja.hr, stranice Ministarstva, gospodarstva i poduzetništva za poticanje učenika u obrtničkim zanimanjima, CISOk, Ministarstva znanosti i obrazovanja ili neke druge po svom odabiru.

U privitku je poveznica sa upitnikom  interesa i kompetencija učenika koji mogu ispuniti, a može im pomoći na promišljanje o nekim važnim pitanjima pri izboru budućeg zanimanja.

Klikom na Moj izbor: Upitnik interesa i kompetencija, otvorit će vam se upitnik.

Poveznica: e-Usmjeravanje