​Job Shadowing

13.05.2022

U sklopu međunarodne razmjene Enter Europe, 5. i 6. svibnja 2022. godine u našoj školi iskazali smo dobrodošlicu i ugostili kolegice i kolege učitelje i obrazovne stručnjake iz Beča u okviru projekta Job Shadowing. Naši gosti nazočili su nastavi hrvatskog jezika, prirode i društva i matematike u 2. b, 3. b i 3. c razredu, na nastavi matematike u 7. b i 8. a, prirode u 5. b i 6. b i biologije u i 7. b razredu.  Uz zahvale na prijemu, naše kolegice i kolege iz Austrije izrazili su zadovoljstvo viđenim; motiviranim i samostalnim učenicima,  kvalitetom nastave i poučavanja naših učitelja, ali i iznimno dobrom opremljenosti škole informacijskom i komunikacijskom tehnologijom. Zadovoljstvo je bilo i naše jer smo kroz razmjenu iskustva dobili priznanje kolega o našoj izvrsnosti, pristupu učenicima, metodama i načinu poučavanja.  Uz pozdrave i zahvale za odličnim prijemom, kolegice i  kolege su  ponijeli u svoje škole nova iskustva i spoznaje o kvaliteti naše škole, ali i obrazovnog sustava u Republici Hrvatskoj.