Obavijest o prvom danu nastave za učenike

29.08.2022

Organizacija nastave u šk.god. 2022./2023.

Nastava u šk. god. 2022./2023. počinje u ponedjeljak 5. rujna 2022. godine.

Za sve učenike od 1. do 8. razreda redovna nastava će se održavati u jutarnjoj smjeni s početkom u 8,00 sati. Nastavni sat traje 45. minuta.

Molimo učenike da prvi dan ponesu školske torbe radi preuzimanja udžbenika.

Ove školske godine papuče su ponovno obvezne za sve učenike od 1. - 8. razreda tijekom svih oblika nastave; redovne, dodatne, dopunske i izvannastavnih aktivnosti.

Molimo roditelje ukoliko primijete neke od simptoma prehlade ili povišene tjelesne temperature kod svoje djece, da ih izostave iz škole.

Prvi nastavni dan za učenike prvih razreda

​Poštovani roditelji,

Prvi školski dan za učenike prvih razreda započinje svečanim prijemom u ponedjeljak 5. rujna 2022. godine u 12,00 sati, u prostoru škole prigodnim obraćanjem ravnatelja škole i upoznavanjem djece i roditelja s učiteljicama.

Nakon svečanog prijema, učenici će u pratnji roditelja i učiteljica upoznati prostore svojih matičnih učionica, gdje će dobiti osnovne informacije o početku nastave.

Molimo da roditelji ponesu školsku torbu kako bi mogli preuzeti školske udžbenike.

Molimo roditelje da ukoliko oni ili njihova djeca imaju simptome prehlade ili povišene tjelesne temperature, da ne dolaze u skupinu djece i roditelja, već nam se osobno jave.